Dnes je čtvrtek 24. května 2018. Svátek má Jana. Hlavní prázdniny budou za 38 dní.

Olympiáda v anglickém jazyce

V pátek 19. ledna v odpoledních hodinách proběhlo školní kolo olympiády v anglickém jazyce. Sešlo se sedm odvážlivců, kteří soutěžili ve dvou kategoriích - 6. a 7. třída, 8. a 9 třída.

Každý ze soutěžících měl 30 sekund na to, aby se porotě, kterou tvořili vyučující anglického jazyka naší školy, představil. Poté v maximálně 1 minutě popsal a porovnal soubor obrázků a nakonec mluvil souvisle po dobu jedné minuty na téma, které si vylosoval.

Všichni soutěžící byli moc šikovní angličtináři a porota to neměla jednoduché. Gratulujeme tedy vítězům obou kategorií: Barboře Polišenské a Petru Čermákovi, kteří nás budou na začátku února reprezentovat na okresním kole v Kroměříži.

Jana Teriaki, ředitelka školy