Dnes je středa 21. února 2018. Svátek má Lenka. Jsou jarní prázdniny

Vyhodnocení sběru starého papíru

Za první pololetí jsme nasbírali celkem 7288 kg papíru. Všem, kteří se na tomto sběru podíleli, ze srdce děkujeme.

Recyklací starého papíru nejenomže pomáháte chránit životní prostředí, ale také vychováváte své děti k jeho ochraně. Zároveň tím přispíváte do fondu Rodičovské akademie, která tyto prostředky dále přerozděluje pro potřeby žáků školy tak, jak je pro tento rok plánováno. Více o čerpání fondu Rodičovské akademie se dočtete zde.

Soutěžili jsme ve dvou kategoriích – 1. a 2. stupeň. Žáci, kteří obsadili v těchto kategoriích první tři místa, získávají super cenu. Město Morkovice nám pro tyto žáky poskytlo permanentky na koupaliště. Stejné ceny pak čekají i výherce na konci druhého pololetí. Sbírejte tedy starý papír. Vyplatí se to nám všem.

Děkujeme Městu Morkovice za podporu a ceny pro výherce.

Mgr. Jana Teriaki, ředitelka školy