Dnes je pátek 23. února 2018. Svátek má Svatopluk. Jsou jarní prázdniny

Pozvánka na 2. školní ples

Vážení rodiče,
Rodičovská akademie a Základní škola Morkovice pořádají 17. března 2. školní ples. Vstupenky lze zakoupit od 26. února u paní učitelky Moniky Navrátilové, ve škole každý pracovní den od 14:00 do 15:00 nebo po telefonické domluvě tel: 724 479 844. Cena vstupenky je 200,- Kč. V ceně je i večeře.

Ples zahájí deváťáci polonézou, poté bude následovat vystoupení tanečního kroužku, mažoretky Nikol, našich gymnastek a vítězů pěvecké soutěže.

Výtěžek z plesu bude použit pro potřeby žáků naší školy na soutěže, dopravné, odměny, lyžování, adaptační kurz apod. Rozpis plánu čerpání najdete na webu Rodičovské akademie zde PDF.

Pokud na ples jít neplánujete, přesto naše snažení můžete podpořit zakoupením sponzorenky v hodnotě 100,- Kč. Vaše děti spolu s vysvědčením donesou domů letáčky o plese spolu se sponzorenkami. Zakoupení sponzorenky je dobrovolné.

Mgr. Jana Teriaki, ředitelka školy