Dnes je čtvrtek 24. května 2018. Svátek má Jana. Hlavní prázdniny budou za 38 dní.

Den Země

V pondělí 23. dubna 2018 jsme si s žáky připomněli Den Země. Žáci 7. ročníku tvořili myšlenkovou mapu na téma Voda. Ve fyzice jsme dokončili téma o vlastnostech kapalin, hodina sloužila i jako opakování celého tématického celku.

S žáky 8. ročníku jsme si zahráli stolní hru Ekopolis – přemýšlím o městě. Hra žáky velmi bavila. Hráči se stali starosty, budovali město z jednotlivých staveb a za správně umístěnou stavbu získali body. V případě „červené stavby“ body odečítali, cílem bylo dosáhnout co největšího počtu bodů. V pracovních činnostech jsme s žáky 8. a 9. ročníku upravili okolí školní budovy a školní zahrady.

Ing. Radka Zdražilová