Dnes je čtvrtek 24. května 2018. Svátek má Jana. Hlavní prázdniny budou za 38 dní.

Ukliďme Česko

I naše škola se v pátek 6. dubna zapojila do celostátní akce Ukliďme Česko, aby vyčistila naše město od veškerých nečistot a odpadků. V průběhu pátečního dopoledne žáci 1.stupně dostali pracovní rukavice i pytle na odpadky a postupně se se svými třídními učiteli vydali do ulic a různých zákoutí obce.

Sbírali jsme papírky, plastové láhve, našli jsme možné i nemožné, občas jsme nevěřili svým očím, co vše se hází na ulici na zem. Vysmejčili jsme kde jaký kout a uvědomili si, že i my – žáci máme na nepořádku svůj díl viny. Udělali jsme dobrou věc a snad jsme se i poučili, že odpadky patří do košů, popelnic, nejlépe roztřídit do kontejnerů.

A hned se nám všem bude žít lépe v našem městě, v naší krásné zemi.

Za všechny pracanty třída 3.B

Ukliďme ČeskoUkliďme ČeskoUkliďme ČeskoUkliďme ČeskoUkliďme ČeskoUkliďme Česko