Dnes je čtvrtek 24. května 2018. Svátek má Jana. Hlavní prázdniny budou za 38 dní.

Výměnný pobyt na Slovensku

Máte dítě v 5. třídě? Letos nabízíme poprvé možnost výměnného pobytu na Slovensku.
Stačí své dítě přihlásit do školní soutěže Česko-Slovensko. Z vědomostní soutěže, kterou připravují třídní učitelky 5. tříd, vzejde 20 vítězů, kteří se výměnného pobytu zúčastní, a 5 náhradníků.

Jak bude výměna probíhat? Vše děti odjedou se svými třídními učitelkami do školy J. V. Šimka v Žitavanech a budou ubytováni v rodinách žáků. Slovenská škola pro naše žáky na celý pobyt nachystá program. Po celou dobu budou třídní učitelky na Slovenku s dětmi. Na oplátku pak ubytujete u sebe žáka ze Slovenska.

Co když mé dítě na poslední chvíli onemocní a nebude moci jet? V záloze bude 5 náhradníků, proto se nemusíte bát, že byste museli nakonec cokoliv hradit.

Máte otázky? Piše na reditelka (zavináč) zsmorkovice.cz

Mgr. Jana Teriaki, ředitelka školy