Dnes je středa 18. července 2018. Svátek má Drahomíra. Jsou hlavní prázdniny. Školní rok začne za 45 dní.

Příměstské tábory 2018

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA

I v letošním roce nabízí ZŠ Morkovice letní příměstské tábory. Máte možnost si vybrat z několika turnusů. Každý turnus stojí 900 Kč bez stravy. Obědy jsou zajištěny v červenci v Agrodružstvu a v srpnu v naší školní jídelně.

Pokud máte zájem o přihlášení svého dítěte, prosím vyplňte přihlášku, kterou Vaše dítě přineslo ze školy (nebo si ji stáhněte zde) a odevzdejte ji třídnímu učiteli/učitelce do 30. května 2018. Dále postupujte podle pokynů na přihlášce.

Na tábory přijímáme děti od 6 let. U turisticky zaměřeného tábora je potřeba, aby dítě bylo trochu fyzicky zdatné. Věnujte prosím pozornost anotacím jednotlivých táborů.

Anotace příměstských táborů: