Dnes je čtvrtek 24. května 2018. Svátek má Jana. Hlavní prázdniny budou za 38 dní.

Podzim ve školní družině

Z důvodu velkého počtu dětí jsou v letošním roce otevřené tři oddělení školní družiny. V září proběhla na zahrádce celodružinová soutěž „Opičí dráha“, ve které děti měly zdolat různé překážky v co nejkratším čase.

Říjen patří tradičně pouštění draků a tak jsme vyrazili na fotbalové hřiště. Tam jsme soupeřili s nepříliš větrným počasím a vzlétnout se podařilo jen těm nejlepším drakům.

V listopadu jsme si připomněli Mezinárodní nekuřácký den. Na toto téma jsme vyzdobili i chodník před školou a věříme, že si z kreseb vezmou varování všichni kolemjdoucí.

p. vych. Antonie Hrušáková