Dnes je čtvrtek 24. května 2018. Svátek má Jana. Hlavní prázdniny budou za 38 dní.

Keramický kroužek

Advent už klepe na dveře, ale já se ještě na chvilku musím vrátit k našim šikulkám a jejich výrobkům v kroužku keramiky s podzimní tématikou. Děti a jejich dráčci, hrušky a jablíčka. Obtisky listů, zvířátka a stromy života (s rozpuštěným sklem).

Všechny je musím pochválit za jejich nápady, chuť do práce a trpělivost. Moc oceňuji jejich pomoc s výrobky na vánoční jarmark. Náramky, přívěšky, mističky a vařechovníky bude možnost si koupit na školním vánočním jarmarku. Myslím, že jsou moc hezké a povedené. Za to si všechny děti zaslouží velikou pochvalu!

Všichni se moc těšíme na společné vyrábění dárečků, které děti podarují pod stromeček svým nejbližším. Já se také teším na nové originální nápady a zážitky při společném vyrábění.

Vlasta Beerkensová