Dnes je pátek 20. října 2017. Svátek má Vendelín. Podzimní prázdniny budou za 6 dní.

První školní blešák

Také se vám věci hromadí? Máte jich víc, než byste chtěli, ale je vám líto je jen tak vyhodit? Dejte jim šanci na další uplatnění! Přineste je na BLEŠÍ TRH!

BLEŠÍ TRH proběhne v sobotu 14.10.2017 od 9 do 16 hodin před školou a v hale školy.

Nic za ně sice nedostanete, ale třeba je čeká nové využití. Výtěžek akce podpoří školní aktivity žáků Základní školy Morkovice.

Příjem věcí v sobotu 7.10.2017 od 9:00 do 11:30 hodin na dvoře školy (příjezd zezadu), nebo drobné věci pošlete od 4. do 6.10. do školy po dětech. Ty je předají ráno při příchodu panu školníkovi.

Nepřijímá se: obuv, oděvy, zvířata, nebezpečné předměty.

Pořádá Rodičovská akademie při Základní škole Morkovice, z.s. a Základní škola Morkovice, příspěvková organizace.