Dnes je středa 18. července 2018. Svátek má Drahomíra. Jsou hlavní prázdniny. Školní rok začne za 45 dní.

Deens, deens, deens

Kluci a holky 4, 5, 6 tříd (talentová zkouška ve skupinkách) 4.10.2017 ve 14.30 hod.

• sraz před školou
  • sportovní oblečení a pití s sebou
Těším se na Vás Erika

Zájmový kroužek - Dance

"Holky kam jdete?".... "do Densu přeci!" /Dance/

Proč právě "Dens"? Před několika lety jsem se "tancování" věnovala v taneční skupině. Kdo mě zná, ví že mi to není cizí a důkazem toho jsou "taneční kroužky" při ZŠ v časech minulých. Tak proč to neobnovit, proč to znovu nezkusit? Chtěla bych děvčata zasvětit do tanečního stylu HIP HOP a Disco dance, motivací jim budou vystoupení na plesech, školních či městských akcích, ale i jen tak se "bláznivě vyřádit". Zdokonalovat je v samostatnosti tvorby choreografie, podporovat jejich nápady a myšlenky. Výběr hudby, která je pro ně TOP a přizpůsobit tomu náročnost choreografie. Vše ve spolupráci s nimi.

Podporovat je a motivovat k dalším krokům s tanečními skupinami v Kroměříži. Scházet se pravidelně a třeba jen rozebrat problémy a vypilovat nedostatky. Není potřeba drilovat a nemít radost z tancování!! Na druhou stranu musí být vystoupení časově nenáročné, raději méně, ale výsledek musí být "Wau, to bylo super!" Oblečení - kostýmy, využít domácí šatník,ale i ten může být nadčasový, když nic nenajdeme, něco si vyrobíme. Vše sladit s výběrem hudby a třeba být i za "Rebelky".

Tak to je má vize, víc Vám říct nemohu, sami posoudíte, až nás uvidíte.

Erika Žourková