Dnes je pondělí 21. května 2018. Svátek má Monika. Hlavní prázdniny budou za 41 dní.

Zájmový kroužek - Historie může být i zábava

V novém školním roce 2016/2017 budou moct žáci navštěvovat nový kroužek. Věnovat se bude především historickým tématům, ale ne tak jak je znáte ze školy. Dějepis bude představen zábavnou formou, žáci se mohou dozvědět zajímavé informace z našich i světových dějin, součástí budou i projekty, workshopy. Věk nehraje roli, zaměříme se na události od pravěku k novodobým dějinám. Představíme si dějiny Morkovic a okolí. V plánu jsou i návštěvy vybraných muzeí, výstav, archivu a dalších akcí a míst, která mají spojitost s historií. Nabízí se i besedy s pamětníky a odborníky. Pobavíme se o tématech a událostech v dějinách, které Vás zajímají.