Dnes je pondělí 21. května 2018. Svátek má Monika. Hlavní prázdniny budou za 41 dní.

Příprava na přijímací zkoušky z matematiky

Kroužek je určen žákům devátého ročníku, kteří se chtějí připravit na přijímací zkoušky, nebo si matematiku oblíbili a mají zájem si i ve svém volném čase cvičit matematické a logické myšlení.

Na našich ranních matematických setkáních řešíme úlohy ze skutečných přijímacích zkoušek. Kromě počítání zařazujeme do programu našich setkání i krátká povídání o přijímacím řízení na středních školách. Věřím, že čas strávený nad mnohdy obtížnými matematickými příklady není a nebude pro účastníky kroužku ztraceným časem a jsem přesvědčen o tom, že své matematické dovednosti žáci zhodnotí ve svém dalším studiu na středních školách.

Mgr. Radek Strnadel, vedoucí kroužku