Dnes je pondělí 18. prosince 2017. Svátek má Miloslav. Vánoce budou za 5 dní.

Informace pro budoucí prváčky

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,
zde si můžete stáhnout seznam pomůcek, které bude Váš prvňáček ve školním roce 2017/2018 potřebovat.

Rozdělení do tříd je již hotovo. Pokud jste nebyli přítomni na setkání rodičů budoucích prvňáčků a chtěli byste vědět, do které ze tříd je Vaše dítko zařazeno, pak volejte kancelář školy 573 370 023.

Abyste si mohli s Vašim malým školákem jeho první školní den pořádně užít a nemuseli se ten den zatěžovat administrativou, můžete si již dnes vyplnit přihlášku do družiny, přihlášku ke stravování - obědy, a přihlášku na svačinky. Vyplněnou přihlášku můžete vhodit do poštovní schránky umístěné u vlavního vchodu do školy, nebo ji můžete oskenovat a poslat elektronickou poštou na adresu skola (zavináč) zsmorkovice (tečka) cz.

Přejeme Vám, abyste si se svým prvňáčkem zažili krásný první školní rok!