Dnes je neděle 20. května 2018. Svátek má Zbyšek. Hlavní prázdniny budou za 42 dní.

Projekt EDISON

Ve spolupráci ze studentskou organizací AIESEC přivítáme v rámci projektu EDISON v naší škole zahraniční studenty, kteří v rámci hodin anglického jazyka představí žákům své domovy. Letos to budou studenti z Číny, Indonésie a Taiwanu.

Hledáme pro naše studenty hostitelské rodiny v termínu od 4. 2. do 11. 2. 2018.

Stát se hostitelskou rodinou je dobrá příležitost pro vás a vaše děti nejenom procvičit angličtinu, která je v tomto projektu společným komunikačním jazykem, ale také mít možnost poznat jinou kulturu a představit také kulturu naši.

V čem to spočívá? Poskytnou ubytování, snídaně a večeře, Zbytek už je na vaší iniciativě a nápaditosti:-) Na oplátku získáte jedinečnou zkušenost a možná i přátele na celý život.

Pokud máte zájem se stát hostitelskou rodinou, prosím pište na reditelka@zsmorkovice.cz nebo volejte na 702 089 508.

Profily studentů najdete v přílohách.

Mgr. Jana Teriaki, ředitelka školy