Dnes je neděle 20. května 2018. Svátek má Zbyšek. Hlavní prázdniny budou za 42 dní.

Projekt Hasík

Stejně tak, jako i v minulých letech, jsme se i ve školním roce 2017/2018 zapojili do projektu HZS Hasík. Jedná o systém požární prevence a ochrany obyvatelstva s mnohaletou ověřenou efektivitou působení na děti a je součástí koncepce HZS Zlínského kraje. Program je realizován příslušníky HZS, kteří jsou odborně vyškolováni pro práci instruktorů a poté v třídních kolektivech na školách realizují vzdělávací bloky. Program je školám poskytován zdarma. Výchova dětí probíhá pod záštitou draka Hasíka. Preventivní program na školách se skládá ze dvou hlavních částí. První část sestává ze základních informací a poznatků a je určena dětem 2. ročníku, pro žáky šesté třídy je již výuka doplněna o tématiku náročnější.