Dnes je pátek 20. října 2017. Svátek má Vendelín. Podzimní prázdniny budou za 6 dní.

Představujeme se

Představujeme Vám naši základní školu, která se nachází v krásném klidném prostředí v městě Morkovice-Slížany.

Naše škola má k dispozici krytou sportovní halu i velký venkovní sportovní areál na atletiku, fotbal, tenis a volejbal i hřiště s umělým povrchem. Žáci mohou sportovat také v tělocvičně a posilovně.

Máme novou prostornou školní jídelnu s moderní kuchyní. V pracovních činnostech a v elektrotechnickém kroužku děti využívají školní dílnu. V pracovních činnostech se žáci starají o školní zahrádku. Dále využíváme školní kuchyňku a keramickou pec. Pro děti je k dispozici školní družina a hřiště školní družiny. Za příznivého jarního a podzimního počasí mohou děti dále využívat venkovní prostor se stoly na stolní tenis.

Počítačovou učebnu vybavenou čtyřiadvaceti počítači využívají žáci i mimo vyučování v různých kroužcích. Dbáme na krásnou a estetickou výzdobu školy. Máme opravené chodby na nové budově a v přízemí staré budovy.

Více se o naší škole dozvíte z brožurky vydané u příležitosti oslav 90 let Základní školy, která je zde k dispozici ke stažení ve formátu PDF.