Dnes je sobota 23. června 2018. Svátek má Zdeňka. Hlavní prázdniny budou za 8 dní.

Chcete zmoudřet? Můj ty světe! Otevřete knížku - čtěte!

Těmito slovy Jiřího Žáčka ukončily žákyně 9.B Pasování na čtenáře tříd 1.A a 1.C, které se konalo koncem května v sále ZUŠ. Prvňáčci ukázali rodičům, že se číst opravdu naučili - přečetli krátké pohádkové hádanky.

Poté přečetli a potvrdili slib čtenáře a mohli být pasováni do řádu čtenářského. Pro vzpomínku na 1. třídu a na Pasování čtenářů si odnesli knížku z edice První čtení. Teď už můžou směle číst mámě sami!

Mgr. Lucie Dopitová

Chcete zmoudřet? Můj ty světe! Otevřete knížku - čtěte!Chcete zmoudřet? Můj ty světe! Otevřete knížku - čtěte!Chcete zmoudřet? Můj ty světe! Otevřete knížku - čtěte!Chcete zmoudřet? Můj ty světe! Otevřete knížku - čtěte!Chcete zmoudřet? Můj ty světe! Otevřete knížku - čtěte!Chcete zmoudřet? Můj ty světe! Otevřete knížku - čtěte!