Dnes je sobota 23. června 2018. Svátek má Zdeňka. Hlavní prázdniny budou za 8 dní.

Pohár rozhlasu 2018

Ve dnech 9.5. a 10.5.2018 se v Kroměříži konal jubilejní 50. ročník tradičních atletických závodů zvaných „Pohár rozhlasu“. Žáci ZŠ Morkovice se zúčastnili ve všech kategoriích: mladší žáci (chlapci i dívky) a starší žáci (chlapci i dívky).

Jedná se o okresní soutěž škol, tudíž se individuální výsledky z jednotlivých disciplín převádí na body a nejlepší dva výkony v každé disciplíně se pak sčítají v rámci týmu. Vzhledem k velmi dobré konkurenci ostatních škol se nepodařilo obsadit přední příčky, avšak mnohé dobré individuální výkony našich žáků naznačují, že se v konkurenci neztratí. Všem soutěžícím žákům děkujeme za reprezentaci školy a předvedené výkony.

PhDr. Jakub Forýtek

Naši reprezentanti:

Mladší žáci:

• Havelka David (6.A)
  • Janík Michael (6.B)
  • Pučan Filip (6.A)
  • Soldán Jiří (6.A)
Mladší žačky:
  • Čechová Adéla (6.A)
  • Mazurová Kamila (7.B)
  • Štelcová Nela (7.A)
Starší žáci: