Dnes je sobota 18. srpna 2018. Svátek má Helena. Jsou hlavní prázdniny. Školní rok začne za 16 dní.

Šance pro opozdilce

Nestihli jste si objednat školní tričko? Nejste sami. Jelikož je vás víc, nabízíme doobjednávku. Objednávky prosím noste paní asistentce Churé do 13. dubna.

První školní tričko

Naše první školní trička jsou na světě. Pokud byste si je chtěli zakoupit, prosím vyplňte formulář, který vaše děti donesly ze školy (případně si jej můžete stáhnout i zde ze stránek) a spolu s penězi jej do termínu 21.3.2018 odevzdejte školním asistentkám.

Žáci prvního stupně se budou obracet na paní Polišenskou a žáci 2. stupně na paní Churou. Cena trička je stejná pro všechny typy a velikosti: 150 Kč.

Na podzim roku 2017 byla vyhlášena žákovská soutěž o návrh školního trička. Pětičlenný tým porotců neměl vůbec jednoduchou práci. Sešlo se celkem 69 velmi kvalitních návrhů. Nakonec jsme se rozhodli tři vítězné návrhy zkombinovat do jednoho a předat profesionálnímu grafikovi ke zpracování.

Děkujeme všem žákům, kteří se do soutěže zapojili. Výherci designu jsou: Adam Vylíčil, Viliam Kyller a Valerie Kulinová. Výherci obdrží odměnou tričko zdarma.

Mgr. Jana Teriaki, ředitelka školy