Dnes je neděle 20. října 2019. Svátek má Vendelín. Podzimní prázdniny budou za 9 dní.
Výuka Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola Výročí 90 let

Leden a únor ve školní družině

V tomto období jsme využívali každé sněhové nadílky a pokud to bylo možné, chodili jsme sjíždět kopec na místním hřišti. V době plesů si děti zahrály na návrháře a tak vznikly krásné kousky dámských šatů i pánských motýlků.

Společně se nám podařilo vyrobit z papírových rukou velkého sněhuláka, který nám hlídal družinovou chodbu a z krmítka se na nás dívaly různé druhy ptáků. Jedno únorové odpoledne si děti zadováděli při soutěžích, na které si předem připravily karnevalovou čelenku. V únoru proběhla celodružinová dovednostní soutěž ve stavění komína z dřevěných kostek. Další činnosti se odvíjely od témat: DESATERO PRO ZDRAVÉ ZUBY, ZVÍŘATA A PTÁCI V ZIMĚ, SNĚHOVÁ VLOČKA, BEZPEČNOST PŘI ZIMNÍCH SPORTECH aj.

vychovatelky školních družin

Leden a únor ve školní družiněLeden a únor ve školní družiněLeden a únor ve školní družiněLeden a únor ve školní družiněLeden a únor ve školní družiněLeden a únor ve školní družiněLeden a únor ve školní družiněLeden a únor ve školní družiněLeden a únor ve školní družiněLeden a únor ve školní družiněLeden a únor ve školní družiněLeden a únor ve školní družiněLeden a únor ve školní družiněLeden a únor ve školní družiněLeden a únor ve školní družiněLeden a únor ve školní družiněLeden a únor ve školní družiněLeden a únor ve školní družiněLeden a únor ve školní družiněLeden a únor ve školní družiněLeden a únor ve školní družiněLeden a únor ve školní družiněLeden a únor ve školní družině
ZŠ Morkovice | 2019-2020