Dnes je sobota 18. srpna 2018. Svátek má Helena. Jsou hlavní prázdniny. Školní rok začne za 16 dní.

Lyžařský výcvikový kurz 2018

Ve dnech 5.3. - 9.3.2018 se 21 žáků 7. tříd zúčastnilo tradičního lyžařského výcvikového kurzu. Akce probíhala na Horní Bečvě ve SKI areálu Rališka.

Vyšlo krásné počasí s dostatkem sněhu a tak si žáci užili lyžování za jasného počasí a plně využitelnou sjezdovku bez zbytečných front u vleku a lanovky. Žáci na kurzu zdokonalovali své lyžařské dovednosti, někteří se jízdu na lyžích učili poprvé. Byla vytvořena 3 lyžařská družstva.

Smyslem kurzu nebylo jen zdokonalování dovedností na svahu, nýbrž i stmelování kolektivu, společná zábava, vyzkoušení jiného denního režimu, osamostatnění a pobyt v přírodě a na čerstvém vzduchu. Žáci si ověřili, že tvrdá práce na zdokonalování vlastních dovedností přináší výsledky. Lyžařskému výcviku bylo věnováno dopoledne i odpoledne a celý týdenní kurz a pobyt vedli učitelé Mgr. Bronislav Mich, PhDr. Jakub Forýtek, Mgr. Tereza Pospíšilová a Bc. Alena Večerková, Di.S.

Večer si žáci s učiteli připravovali program plný společenských her. Podle ohlasů si žáci celý kurz užili a budou na něj rádi vzpomínat, což je také hlavním smyslem kurzu.

Ohlasy žáků:

• „Vzpomínat budu na lyžování a večerní program.“ Žaneta
  • „Nejvíce mě bavil kolotoč na lyžích.“ Marek
  • „Vzpomínat budu na zážitky z lyžáku.“ Lukáš
  • „Naučila jsem se carving.“ Adéla
  • „Naučil jsem se lyžovat.“ Patrik
  • "Vzpomínat budu na večerní zábavu a na nejlepší lyžování." Kamila
  • "Vzpomínat budu na tu srandu." Nina
  • "Nejvíc mě bavilo lyžování a hry večer." Aleš

PhDr. Jakub Forýtek a kol.