Dnes je čtvrtek 23. května 2019. Svátek má Vladimír. Hlavní prázdniny budou za 37 dní.

Spaní 3.B v Brankovicích

Dne 16. dubna v 16 hod. jsme odjeli do Brankovic. Po příjezdu k místní škole jsme se ubytovali a v pět hodin šli do bazénu. Tam jsme se seznámili se třídou 3.B z Brankovic a hráli s nimi několik vodních her třeba rybičky, rybičky.

Po dvou hodinách nám pořádně vyhládlo, navečeřeli jsme se, chvilku byli v družině a potom šli na stezku odvahy. Po ní už následovalo vyčistění zubů a každá ze tříd si ve své družině povídala o přečtených knihách. Paní učitelky potom přečetly pohádku, no a ráno jsme všechno pobalili a odjeli přes Vyškov do Morkovic.

A tady je pár našich názorů na akci:

• Bylo to tam super. Spalo se mi dobře,protože jsme neměli peřiny.
  • Hodně se mi tam líbilo. Bazén,družina a celá škola. Spat se mi sice nechtělo a ráno jsem vstal brzo v 7:28 hodin.
  • Líbilo se mi v bazénu a vyhříval jsem si záda
  • V Brankovicích se mi strašně líbilo. Očekávání se mi splnilo. Našla jsem si tam tři kamarádky Verču, Sofču a Lenku
Žáci 3.B, Z. Křůmalová a L. Ryšánková

ZŠ Morkovice | 2018-2019