Dnes je sobota 22. září 2018. Svátek má Darina. Podzimní prázdniny budou za 37 dní.

Jaro na naší zahradě

Ihned jak nám to počasí dovolilo, začali jsme s žáky pracovat na školní zahradě. Žáci druhého stupně v pracovních činnostech uklízeli a hrabali listí na místním koupališti, zasázeli keře a stromky angreštu, rybízu a malin.

Žáci prvního stupně si osázeli své záhonky. Postupně budeme naši zahradu a přilehlá místa zvelebovat, doplníme k rostlinkám a stromům popisky. Plánujeme osázení záhonu ve tvaru míče. Podívejte se na fotografie, jak nám to na nejen na zahradě kvete a roste.

Ing. Radka Zdražilová

Jaro na naší zahraděJaro na naší zahraděJaro na naší zahraděJaro na naší zahraděJaro na naší zahraděJaro na naší zahraděJaro na naší zahraděJaro na naší zahradě