Dnes je čtvrtek 23. května 2019. Svátek má Vladimír. Hlavní prázdniny budou za 37 dní.

Čtení pro babičky a dědečky

V rámci projektu Dny dětského čtení jsme 7. května navštívili Dům s pečovatelskou službou v Pačlavicích.

Děti představily svou knihu a kousek z ní přečetly, nejdříve větší skupině babiček a dědečků a potom dole v přízemí se rozdělily na dvě skupiny a také chvilku četly. Na závěr zazpívaly pár písniček a daly seniorům záložky do knih, které vyrobily.

Slíbili jsme všichni, že ještě v červnu je znovu navštívíme a nachystáme si nějaké vystoupení, které bude trochu víc hlasitější, aby si mohli i oni s námi zazpívat.

Myslíme, že jsme jim trochu zpříjemnili den a snad donesli trochu radosti.

A jak to viděly děti?

Jak jsme byli v tom domově důchodců, tak jsem měl dobrý pocit, že jsem jim udělal radost. Byl jsem nervózní a trochu jsem se styděl. Byli hodní a milí. Byli tam docela veselí. A jsem rád, že jsme tam šli, protože někdo třeba neslyšel a bylo to tam dobrý.

třída 3.B, Zuzana Křůmalová a Václav Baláži

Čtení pro babičky a dědečkyČtení pro babičky a dědečkyČtení pro babičky a dědečkyČtení pro babičky a dědečkyČtení pro babičky a dědečkyČtení pro babičky a dědečkyČtení pro babičky a dědečky
ZŠ Morkovice | 2018-2019