Dnes je sobota 22. září 2018. Svátek má Darina. Podzimní prázdniny budou za 37 dní.

Jaro ve školní družině

V březnu jsme ve školní družině seli do skořápek osení a řeřichu, připomněli jsme si smrtnou neděli a vynesli jsme na zahrádce zimu - Morenu. I Světový den vody byl dalším námětem pro práci ve školní družině.

Velikonoční čas patřil pletení pomlázky a výzdobě chodníku před školou na téma velikonoční kraslice. V dubnu jsme se věnovali aprílu, aprílovému počasí, poznávání jarních květin a návratu ptáků z teplých krajin. Všechna oddělení družin rovněž vyráběla dárky pro děti k zápisu do 1. tříd. U příležitosti Dne Země proběhla na zahrádce přírodovědná soutěž, naučili jsme se třídit odpad a vyráběli jsme netradiční výrobky z PET lahví, jako například koš na plast, želvičky a berušky. Měsíc duben jsme zakončili historicky prvním postavením májky na zahrádce školní družiny.

Vychovatelky školní družiny