Dnes je středa 16. června 2021. Svátek má Zbyněk. Hlavní prázdniny budou za 15 dní.
Distanční výuka Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola 2020-2021

Děti ze školní družiny kreslily obrázky zdravotníkům

I v době rotační výuky na 1. stupni ZŠ navštěvovaly některé děti školní družinu. V 1. oddělení se střídali žáci z 1.A a ze 3. A. Jsou to děti všímávé a tak i přes svůj věk dobře vědí, co se kolem nich děje.

Všechny vnímají situaci, která nastala v souvislosti s korona virovou nákazou. Povídali jsme si o těžké a vyčerpávající práci zdravotníků, o jejich rodinách, které se často bez nich musí obejít, o dlouhém čase, který v nemocnicích věnují péči o spoustu pacientů. A z toho vznikl nápad nakreslit si obrázky ze života zdravotníků a z jejich práce a věnovat je zaměstnancům Kroměřížské nemocnice, aby je potěšily a zlepšily jim náladu. Od nápadu nebylo daleko k činu a tak vznikly krásné obrázky doktorů, sestřiček, sanitek i zdravotnických vrtulníků. Vybrali jsme ty nejhezčí a poslali je zdravotníkům. Dělají teď radost zaměstnancům odběrového místa v areálu Kroměřížské nemocnice.

p. vych. Jindřiška Dobešová

Děti ze školní družiny kreslily obrázky zdravotníkůmDěti ze školní družiny kreslily obrázky zdravotníkůmDěti ze školní družiny kreslily obrázky zdravotníkůmDěti ze školní družiny kreslily obrázky zdravotníkůmDěti ze školní družiny kreslily obrázky zdravotníkůmDěti ze školní družiny kreslily obrázky zdravotníkůmDěti ze školní družiny kreslily obrázky zdravotníkůmDěti ze školní družiny kreslily obrázky zdravotníkůmDěti ze školní družiny kreslily obrázky zdravotníkůmDěti ze školní družiny kreslily obrázky zdravotníkůmDěti ze školní družiny kreslily obrázky zdravotníkůmDěti ze školní družiny kreslily obrázky zdravotníkůmDěti ze školní družiny kreslily obrázky zdravotníkům
ZŠ Morkovice | 2020-2021