Dnes je středa 16. června 2021. Svátek má Zbyněk. Hlavní prázdniny budou za 15 dní.
Distanční výuka Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola 2020-2021

Erasmus + S.H.A.R.E

Od pondělí 17.5. se šest žákyň 7. třídy zúčastní projektu SHARE. Tento projekt v rámci dotačního programu Erasmus začal již v minulém školním roce. Záměrem bylo realizovat výměnné pobyty žáků ve Španělsku, Itálii a Chorvatsku. Bohužel jen dva týdny před odletem byly uzavřeny v březnu 2020 školy a z realizace výměnných programů sešlo.

Rozhodli jsme se s partnery realizovat projekt formou online celkem ve 4 fázích. První fáze začíná již v příštím týdnu. Žáci z projektových škol se tak místo osobního setkání budou celý týden setkávat online a spolupracovat na plnění různých úkolů.

Pro žáky semináře z angličtiny je to jedinečná příležitost k procvičení angličtiny. Celý týden budou komunikovat pouze anglicky. Ve čtvrtek jim bude umožněno virtuálně nahlédnout i do italských domácností.

Přejme jim tedy pěkně strávený týden a ať jim to "speakuje". Reportáže z projektu budeme zveřejňovat na stránkách školy v aktualitách.

Mgr. Jana Teriaki, ředitelka školy

ZŠ Morkovice | 2020-2021