Dnes je čtvrtek 29. července 2021. Svátek má Marta. Jsou hlavní prázdniny. Školní rok začne za 34 dní.
Distanční výuka Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola 2020-2021

Květen a červen ve školní družině

Po dlouhé době jsme se ve školních družinách konečně vrátili do normálního stavu. Většinu času jsme trávili na zahrádce, aby si děti odpočinuly od roušek.

V květnu jsme před školou vytvořili pomocí kříd květovaný chodník. V červnu si děti společně zasoutěžily a procvičily postřeh na zahrádce při hře „Obrázkovaná“, kdy měly za úkol hledat v co nejkratším čase určený obrázek.

vychovatelky školních družin

Květen a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družině
ZŠ Morkovice | 2020-2021