Dnes je středa 16. června 2021. Svátek má Zbyněk. Hlavní prázdniny budou za 15 dní.
Distanční výuka Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola 2020-2021

Červnová cyklovyjížďka 2.B

V pátek 4. června vyjela naše třída na cyklostezku. Před výjezdem jsme si i namalovali obličej - někdo Elzu, někdo kočičku, někdo žraločí zuby (hodilo se k tričku:), někdo vosu (hodilo se ke kolu i k triku), někdo jen vousy a paní asistentka s paní učitelkou kotvu- jako správní námořníci:)

Pohádková jízda vedla přes Prasklice, kam nás pozvala Anetka s tatínkem, ať nakouknem na zvířátka, zejména letošní mláďátka, v jejich hospodářství. Byla to moc příjemná návštěva, skoro jako v zoo, a moc děkujeme za skvělé občerstvení i za pozvání:). Nejvíc všechny vítal bernský hlídač Laky. Líbila se nám taky prasátka, kačátka, andulky, korely, slepičky i housátka a štěně německého ovčáka. Ač se zrovna nechtělo, museli jsme dál.

V Osíčanech jsme si koupili občerstvení, posvačili, zahráli minikopanou na jednoho brankaře a vydali se zpět. U Uhřic jsme se ještě jednou posílili minisvačinkou- bylo potřeba doplnit energii... Zdárně jsme dorazili až do Morkovic zpět - někdo vyčerpaný víc, někdo míň - ale všichni určitě s parádním společným zážitkem. Užili jsme si skvělé dopoledne!

za 2.B Lucie Dopitová

ZŠ Morkovice | 2020-2021