Dnes je středa 16. června 2021. Svátek má Zbyněk. Hlavní prázdniny budou za 15 dní.
Distanční výuka Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola 2020-2021

Červnová cyklovyjížďka 2.B

V pátek 4. června vyjela naše třída na cyklostezku. Před výjezdem jsme si i namalovali obličej - někdo Elzu, někdo kočičku, někdo žraločí zuby (hodilo se k tričku:), někdo vosu (hodilo se ke kolu i k triku), někdo jen vousy a paní asistentka s paní učitelkou kotvu- jako správní námořníci:)

Pohádková jízda vedla přes Prasklice, kam nás pozvala Anetka s tatínkem, ať nakouknem na zvířátka, zejména letošní mláďátka, v jejich hospodářství. Byla to moc příjemná návštěva, skoro jako v zoo, a moc děkujeme za skvělé občerstvení i za pozvání:). Nejvíc všechny vítal bernský hlídač Laky. Líbila se nám taky prasátka, kačátka, andulky, korely, slepičky i housátka a štěně německého ovčáka. Ač se zrovna nechtělo, museli jsme dál.

V Osíčanech jsme si koupili občerstvení, posvačili, zahráli minikopanou na jednoho brankaře a vydali se zpět. U Uhřic jsme se ještě jednou posílili minisvačinkou- bylo potřeba doplnit energii... Zdárně jsme dorazili až do Morkovic zpět - někdo vyčerpaný víc, někdo míň - ale všichni určitě s parádním společným zážitkem. Užili jsme si skvělé dopoledne!

za 2.B Lucie Dopitová

Červnová cyklovyjížďka 2.BČervnová cyklovyjížďka 2.BČervnová cyklovyjížďka 2.BČervnová cyklovyjížďka 2.BČervnová cyklovyjížďka 2.BČervnová cyklovyjížďka 2.BČervnová cyklovyjížďka 2.BČervnová cyklovyjížďka 2.BČervnová cyklovyjížďka 2.BČervnová cyklovyjížďka 2.BČervnová cyklovyjížďka 2.BČervnová cyklovyjížďka 2.B
ZŠ Morkovice | 2020-2021