Dnes je středa 18. září 2019. Svátek má Kryštof. Podzimní prázdniny budou za 41 dní.
Výuka Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola Výročí 90 let

Květen a červen ve školní družině

V květnu jsme nezapomněli na maminky a vypěstovali jsme okrasné kopřivy, do kterých děti vyrobily srdíčka. K tomu se nám podařila krásná přáníčka, kde si každý dopsal povídání pro svoji maminku.

V červnu jsme tvořili také přání, pro změnu ale pro tatínky. Ty byly v podobě košil s kravatou. Během tohoto období proběhlo na zahrádce sportovní odpoledne s opékáním špekáčků, vodní hrátky (závody družstev s kelímky s vodou) a přírodovědná soutěž. Školní rok jsme zakončili vodním fotbalem a dováděním na skákacích hradech. Poděkování za tuto akci patří klubu FC Morkovice.

Vychovatelky školních družin

Květen a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družiněKvěten a červen ve školní družině
ZŠ Morkovice | 2019-2020