Dnes je čtvrtek 29. července 2021. Svátek má Marta. Jsou hlavní prázdniny. Školní rok začne za 34 dní.
Distanční výuka Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola 2020-2021

Výlet 8.C na paddleboardy do Spytihněvi

Ve čtvrtek jsme vyrazili stanovat do Spytihněvi k Baťovu kanálu. Když jsme dorazili na místo, bylo třeba nejprve postavit stany, což nám chvíli zabralo, ale dobrá věc se podařila a tak jsme si mohli vychutnat výborný oběd.

Odpoledne jsme se vydali vyzkoušet na řeku Moravu paddleboardy. Byla to velká zábava, protože jsme mohli nejen jezdit, ale i se shazovat, plavat, skákat do vody atd. K večeři jsme si dali pizzu a poté jsme opět jezdili na paddleboardech a také dlouho ponocovali. Ráno se nám vstávat nechtělo, ale nakonec jsme se vydali omrknout místní jezera vzniklá po těžbě štěrku. Byla zde čistá voda a na okrajích spousta bahna, které jsme po sobě házeli, až jsme byli celí špinaví.

Po obrovském hamburgeru, který jsme spořádali na oběd, jsme šli naposledy na paddleboardy. Podařilo se nám ztratit pádlo. Paní učitelka z nás byla opravdu nadšená, ale ještě víc nadšená byla, když už jsme začali balit stany a chystali se na odjezd. Cestu v autobuse polovina z nás prospala, protože jsme byli hodně unavení, ale výlet jsme si opravdu užili!!!

Ve středu jsme se otestovat museli,
abychom ve čtvrtek vůbec odjeli.
Brzo ráno jsme vyjeli
a ve vedru pomalu zdechali.
V kempu jsme stany postavili,
hodně jsme s tím zápasili.
Na oběd byl kuřízek,
veliký jak talířek.
Po obědě nás paddleboardy čekaly,
tak na vodu jsme vyjeli.
Ze začátku strach jsme měli,
nakonec jsme se i postavili.
Viděli jsme mrtvou rybu,
na večeři jsme měli pizzu.
V noci jsme bordel dělali
a jít spát jsme nechtěli.
Učitelky už z nás nemohly
a celou noc nás hlídaly.
Ráno jsme brzo vstávali
a na snídani dlouho čekali.
Sice jsme se spálili,
ale na paddleboardy přesto šli.
Jedno pádlo jsme utopili
a potom si ho i zaplatili.
Tohle byl výlet 8.C,
těšíme se zase po roce.

Třída 8.C

Výlet 8.C na paddleboardy do SpytihněviVýlet 8.C na paddleboardy do SpytihněviVýlet 8.C na paddleboardy do SpytihněviVýlet 8.C na paddleboardy do SpytihněviVýlet 8.C na paddleboardy do SpytihněviVýlet 8.C na paddleboardy do SpytihněviVýlet 8.C na paddleboardy do SpytihněviVýlet 8.C na paddleboardy do SpytihněviVýlet 8.C na paddleboardy do SpytihněviVýlet 8.C na paddleboardy do Spytihněvi
ZŠ Morkovice | 2020-2021