Dnes je pondělí 21. ledna 2019. Svátek má Běla. První pololetí školního roku skončí za 10 dní.
Výuka Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola Výročí 90 let

Nástupci Zdeňka Pohlreicha jsou z Morkovic

Celostátní finále kuchařské soutěže Zdravá 5 se uskutečnilo v sobotu 9. června 2018 v Praze.

Z naší školy postoupily 2 soutěžní týmy, které připravily před zraky poroty pohoštění na párty - pokrm studené kuchyně s důrazem na kreativitu, složení - vyváženost pokrmu, celkový dojem. Na finalisty čekala i druhá disciplína - vědomostní kvíz z oblasti zdravé výživy.

V porotě finálového kola zasedli: kuchař ze sítě restaurací Ambiente Martin Placák, odbornice na výživu Zuzana Komůrková a členka týmu značky Albert Tereza Skrbková.

Naše Dlohovlásky a Lubova parta se velmi pečlivě připravovali ještě v pátek na ubytovně v Praze a skvěle reprezentovali naši školu. Ve velké konkurenci se mladší holky umístily na krásném 3. místě a Lubova parta na 4. místě. To znamená, že máme v naší škole jedny z nejlepších školních kuchařů z celé republiky. Ikdyž byla soutěž náročná, užili jsme si nejen Prahu, ale také cestování vlakem.

A jaké že to pokrmy připravili, se podívejte na fotografiích. Děkuji Lucce, Monice, Karolíně, Petrovi, Lubošovi a Sáře. Příští rok zase jdeme do toho!

Ing. Radka Zdražilová

Nástupci Zdeňka Pohlreicha jsou z Morkovic Nástupci Zdeňka Pohlreicha jsou z Morkovic Nástupci Zdeňka Pohlreicha jsou z Morkovic Nástupci Zdeňka Pohlreicha jsou z Morkovic Nástupci Zdeňka Pohlreicha jsou z Morkovic Nástupci Zdeňka Pohlreicha jsou z Morkovic Nástupci Zdeňka Pohlreicha jsou z Morkovic Nástupci Zdeňka Pohlreicha jsou z Morkovic
ZŠ Morkovice | 2018-2019