Dnes je úterý 25. června 2019. Svátek má Ivan. Hlavní prázdniny budou za 4 dny.
Výuka Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola Výročí 90 let

Nástupci Zdeňka Pohlreicha jsou z Morkovic

Celostátní finále kuchařské soutěže Zdravá 5 se uskutečnilo v sobotu 9. června 2018 v Praze.

Z naší školy postoupily 2 soutěžní týmy, které připravily před zraky poroty pohoštění na párty - pokrm studené kuchyně s důrazem na kreativitu, složení - vyváženost pokrmu, celkový dojem. Na finalisty čekala i druhá disciplína - vědomostní kvíz z oblasti zdravé výživy.

V porotě finálového kola zasedli: kuchař ze sítě restaurací Ambiente Martin Placák, odbornice na výživu Zuzana Komůrková a členka týmu značky Albert Tereza Skrbková.

Naše Dlohovlásky a Lubova parta se velmi pečlivě připravovali ještě v pátek na ubytovně v Praze a skvěle reprezentovali naši školu. Ve velké konkurenci se mladší holky umístily na krásném 3. místě a Lubova parta na 4. místě. To znamená, že máme v naší škole jedny z nejlepších školních kuchařů z celé republiky. Ikdyž byla soutěž náročná, užili jsme si nejen Prahu, ale také cestování vlakem.

A jaké že to pokrmy připravili, se podívejte na fotografiích. Děkuji Lucce, Monice, Karolíně, Petrovi, Lubošovi a Sáře. Příští rok zase jdeme do toho!

Ing. Radka Zdražilová

Nástupci Zdeňka Pohlreicha jsou z Morkovic Nástupci Zdeňka Pohlreicha jsou z Morkovic Nástupci Zdeňka Pohlreicha jsou z Morkovic Nástupci Zdeňka Pohlreicha jsou z Morkovic Nástupci Zdeňka Pohlreicha jsou z Morkovic Nástupci Zdeňka Pohlreicha jsou z Morkovic Nástupci Zdeňka Pohlreicha jsou z Morkovic Nástupci Zdeňka Pohlreicha jsou z Morkovic
ZŠ Morkovice | 2018-2019