Dnes je čtvrtek 29. července 2021. Svátek má Marta. Jsou hlavní prázdniny. Školní rok začne za 34 dní.
Distanční výuka Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola 2020-2021

Vaření v zeměpisném semináři

Posledním tématem zeměpisného semináře osmých tříd, které uzavíralo kapitolu o Slovensku, byla příprava slovenského tradičního pokrmu. Žáci se tohoto úkolu ujali skvěle. Sami si vyhledali recepty slovenských jídel a zvládli je ve školní kuchyňce i bravurně připravit.

Mohli si pak na závěr vyučování pochutnat např. na brynzových haluškách, lokších nebo slovenském granadýru. Všechna uvařená jídla chutnala výtečně, žáci tím krásně uzavřeli svou celoroční práci v tomto předmětu.

Mgr. Monika Navrátilová

Vaření v zeměpisném seminářiVaření v zeměpisném seminářiVaření v zeměpisném seminářiVaření v zeměpisném seminářiVaření v zeměpisném seminářiVaření v zeměpisném semináři
ZŠ Morkovice | 2020-2021