Dnes je sobota 20. července 2019. Svátek má Ilja. Jsou hlavní prázdniny. Školní rok začne za 44 dní.
Výuka Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola Výročí 90 let

Květná zahrada - památka UNESCO (Poznáváme náš region)

My - žáci 4. tříd jsme spolu se svými p. učitelkami a asistentkami využili v minulém týdnu pěkného počasí a navštívili jednu z nejkrásnějších zahrad v České republice - Květnou zahradu.

Je to opravdu zahrada v květu, zahrada se spoustou zajímavých historických stavebních památek, zahrada plná zábavy i poučení. Vyšli jsme si na vyhlídku nad kolonádou - nádhera, spočítali její antické sochy a pilíře, nakreslili a napsali spoustu obrázků a nápisů do kamínků, prohlédli si Rotundu, proběhli se v bludištích, pozorovali lekníny i žáby na nich sedící, pochovali králíky z Králičího kopce... Bylo to super!

Už teď se těšíme na říjnové spaní ve škole – tedy Noc v pravěku!

Čtvrťáci ZŠ Morkovice

Květná zahrada - památka UNESCO (Poznáváme náš region)Květná zahrada - památka UNESCO (Poznáváme náš region)Květná zahrada - památka UNESCO (Poznáváme náš region)Květná zahrada - památka UNESCO (Poznáváme náš region)Květná zahrada - památka UNESCO (Poznáváme náš region)Květná zahrada - památka UNESCO (Poznáváme náš region)Květná zahrada - památka UNESCO (Poznáváme náš region)Květná zahrada - památka UNESCO (Poznáváme náš region)Květná zahrada - památka UNESCO (Poznáváme náš region)Květná zahrada - památka UNESCO (Poznáváme náš region)Květná zahrada - památka UNESCO (Poznáváme náš region)Květná zahrada - památka UNESCO (Poznáváme náš region)
ZŠ Morkovice | 2018-2019