Dnes je středa 20. března 2019. Svátek má Světlana. Velikonoční prázdniny budou za 29 dní.

Logická olympiáda

I v letošním roce mají žáci naší školy možnost se přihlásit do Logické olympiády. Ale už jen do 30. 9. 2018!

Co je Logická olympiáda?

Logická olympiáda je soutěž pořádaná Mensou České republiky založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup. Nerozhodují zde naučené znalosti, ale schopnost samostatného uvažování a pohotového rozhodování. Logická olympiáda je svým pojetím unikátní soutěží, protože se nejedná o znalostní soutěž, ale o soutěž rozvíjející především schopnost samostatného logického uvažování.

Soutěž je určena žákům mateřských a základních škol a studentům středních škol včetně odpovídajících ročníkům víceletých gymnázií z celé České republiky.

Více na www.logickaolympiada.cz

Více informací pro žáky najdete zde.

ZŠ Morkovice | 2018-2019