Dnes je středa 20. března 2019. Svátek má Světlana. Velikonoční prázdniny budou za 29 dní.

První den ve škole

V pondělí ráno 3. září zaplnili prváčci a jejich rodiče prostor před Základní školou Morkovice. Na cestě do prvních tříd je doprovodili služebně nejstarší deváťáci a jejich přízně si pak prváčci budou užívat celý rok.

Již několik let se patronství deváťáků a prváčků osvědčuje, zejména pak při společných aktivitách, na které se děti vždycky těší. Třídní učitelky Mgr. Hana Doleželová a Mgr. Vladimíra Pospíšilová přivítaly prváčky ve svých vyzdobených třídách a podle nadšených výrazů se do lavic těšili úplně všichni. Nadšení dětí sdíleli také rodiče. Věříme, že budou společně na tento den rádi vzpomínat.

První den ve školePrvní den ve školePrvní den ve školePrvní den ve školePrvní den ve školePrvní den ve školePrvní den ve školePrvní den ve škole
ZŠ Morkovice | 2018-2019