Dnes je sobota 20. července 2019. Svátek má Ilja. Jsou hlavní prázdniny. Školní rok začne za 44 dní.
Výuka Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola Výročí 90 let

Přivezly jsme „placky“

Přivezly jsme „placky“

Přivezly jsme „placky“

Přivezly jsme „placky“

Devět žákyň naší školy se v úterý 16.10.2018 vypravilo do Kroměříže na turnaj v minikopané. Klání se uskutečnilo na umělce v areálu SK Hanácká Slávia Kroměříž. Naše dívky byly rozlosované do skupiny A, společně se ZŠ Zachar, ZŠ Holešov a ZŠ Kvasice. Skupina B čítala tři družstva, ZŠ Hulín, ZŠ Oskol a ZŠ Slovan.

Ve skupině A naše družstvo suverénně zvítězilo. Do semifinále postoupila vždy první dvě družstva ze skupin a ZŠ Morkovice bojovala o postup do finále proti družstvu ZŠ Hulín. I tady naše žákyně předvedly skvělou hru a do finále postoupily.

Stejně jako předešlé zápasy založily naše hráčky finálové utkání na bezchybné obraně a nad ZŠ Slovan zvítězily 1:0, čímž si zajistily postup do krajského kola.

Ráda bych touto cestou poděkovala všem zúčastněným: Lucii Slováčkové z 9.A za parádní zákroky v bráně. Gabriele Vašíčkové z 9.A za bezchybnou práci v obraně a naprosto famózní zlatý finálový gól. Magdaleně Kroupové z 9.B za výdrž a odolnost. Adéle Minksové z 9.B za obětavé napadání protihráček. Aničce Nguyen Hong z 9.B za neskutečnou vytrvalost. Denise Novotné z 9.B za neuvěřitelné „tanečky“, při kterých obehrála každou protihráčku, za všechny nastřílené branky, za podporu a organizaci teamu. Karolíně Slavíkové ze 7.B za úžasnou podívanou při vedení míče a práci v útoku. Julii Slavíkové ze 7.C za vynikající hru v poli. Kateřině Slavíkové ze 7.C za zakládání útoků a nádherné góly.

Mgr. Linda Pipek Lendelová

ZŠ Morkovice | 2018-2019