Dnes je sobota 8. srpna 2020. Svátek má Soběslav. Jsou hlavní prázdniny. Školní rok začne za 24 dní.
Úkoly Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola Výročí 90 let

Společenský život hmyzu a 2.B

Ve středu 23. října 2019 navštívili žáci 2.B třídy Muzeum Kroměřížska, kde pro ně byl připravený interaktivní program "Společenský život hmyzu".

Školáci zde mohli nahlédnout do úžasného světa miniaturních, avšak o to zajímavějších tvorů. Prostřednictvím textů, fotografií a hlavně exponátů se jim přiblížil život hmyzu. Na vlastní oči viděli živé šváby, čmeláky, strašilky a pakobylky. Součástí výstavy je i dílnička, kde si žáci vyrobili svíčku z včelího vosku. Výstava se líbila.

My všichni z 2.B

Společenský život hmyzu a 2.BSpolečenský život hmyzu a 2.BSpolečenský život hmyzu a 2.BSpolečenský život hmyzu a 2.BSpolečenský život hmyzu a 2.BSpolečenský život hmyzu a 2.B
ZŠ Morkovice | 2019-2020