Dnes je sobota 5. prosince 2020. Svátek má Jitka. Vánoce budou za 18 dní.
Distanční výuka Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola 2020-2021

Naše město – Morkovice

V současné době - době distanční výuky si nejen my učitelé, ale i žáci, uvědomujeme, jak nám chybí klasická prezenční výuka. Nejen ve školních lavicích, ale i při projektovém vyučování jsme se toho od září hodně naučili.

Nejvíce se mi vybavuje říjnový projekt: Naše město – Morkovice, který jsme plnili všichni čtvrťáci společně. V rámci tohoto projektu jsme si prošli významné památky Morkovic a setkali se ve sportovní hale s p. Karlem Poláškem. Ten nás seznámil se spoustou zajímavostí z historie Morkovic a přinesl i ukázky pravěkých vykopávek. Tímto mu za zajímavou besedu děkujeme.

Těšili jsme se také na návštěvu nového Městského úřadu v Morkovicích a především na tiskovou konferenci s panem starostou Mgr. Pavlem Horákem. To nám už ale COVID-19 nedovolil. Ještě jsme stihli vypracovat a odprezentovat výstupy o Morkovicích, ale i Švábenicích:) a nastala doba KORONAVIROVÁ.

Snad se brzy zase všichni setkáme v naší krásně opravené škole a budeme zažívat další zajímavá učení!

Mgr. Lenka Foltýnová tř. uč. 4.A

Naše město – MorkoviceNaše město – MorkoviceNaše město – MorkoviceNaše město – MorkoviceNaše město – MorkoviceNaše město – MorkoviceNaše město – MorkoviceNaše město – MorkoviceNaše město – Morkovice
ZŠ Morkovice | 2020-2021