Dnes je neděle 24. března 2019. Svátek má Gabriel. Velikonoční prázdniny budou za 25 dní.
Výuka Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola Výročí 90 let

Mladší florbalisté bojovali statečně

Mladší florbalisté bojovali statečně

Ve středu 8. listopadu jsme se s mladšími žáky (6. a 7. třídy) z florbalového kroužku zúčastnili okrskového kola ve florbale. Tentokrát nás hostila sportovní hala v Koryčanech, které si vzaly na svá bedra letošní organizaci.

Celkem se sem sjelo šest družstev – ZŠ Mokrovice, ZŠ Zdounky, ZŠ Koryčany, ZŠ Oskol, ZŠ Slovan a ZŠ Zachar. Vzhledem k nedostatku času byla družstva rozdělena do dvou skupin, kde se mezi sebou utkali všichni se všemi. Naši mladší žáci si ve skupině A připsali dva body za celkové druhé místo, když první zápas se Zacharem prohráli a druhý se Zdounkami vyhráli. Poslední zápas byl však nejtěžší. Utkali jsme se s prvním ze skupiny B, s Oskolem. Naši se v prvních osmi minutách drželi s čistým kontem, nicméně i vlivem toho, že Oskol měl dvě pětky a mohl více střídat, nám začaly docházet síly a nakonec jsme podlehli.

Nicméně ráda bych vyzdvihla výborné výkony všech zúčastněných, jejich bojovnost, snahu i zápal pro hru. To vše nám vyneslo celkové čtvrté místo za kroměřížskými školami Oskol, Slovana a Zachar. Tímto bych chtěla všem žákům a žákyním poděkovat za jejich výkony a povzbudit je do dalších zápasů.

Mgr. Eva Pátíková

ZŠ Morkovice | 2018-2019