Dnes je pátek 7. srpna 2020. Svátek má Lada. Jsou hlavní prázdniny. Školní rok začne za 25 dní.
Úkoly Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola Výročí 90 let

Žáci 9.B se připravili Halloween pro své kamarády z 1.B

Podzimní období s sebou přináší celou řadu svátků, podzimních prázdnin a možností se i ve škole nějak vyřádit. V mnoha zemích světa lidé oslavují svátek Halloween, který někteří v našich končinách neradi vidí a raději se přiklání k Dušičkám.

Ale ať už je to tak či jinak, stalo se na naší škole zvykem, že si žáci devátých tříd připraví nějaké to halloweenské tvoření pro své malé kamarády ze tříd prvních. Letošní rok nebyl vyjímkou a hned první den po prázdninách se 9.B vydala do 1.B. Patroni prvňáčků si pro ně připravili malování na obličej, dlabání dýní, hledání sladkostí ve střevech (špagety), slizu a prstech a bradavicích čarodějnic (mrkev a hrozinky), omalovánky, pracovní listy a došlo i na společné tancování.

Jak žáci devátých tříd, tak i ti menší, prvňáčci, se na tento den opravdu připravili. Přišli v hrůzostrašných maskách, nechyběly čarodějnice, zombie a vše ještě více podrhlo kreslení na obličej. Nakonec dvouhodinového programu si všichni společně pochutnali na hellowenských muffinkách, které byly velice povedené a chutné a společně se vyfotili.

Mgr. Eva Bánská

Žáci 9.B se připravili Halloween pro své kamarády z 1.BŽáci 9.B se připravili Halloween pro své kamarády z 1.BŽáci 9.B se připravili Halloween pro své kamarády z 1.BŽáci 9.B se připravili Halloween pro své kamarády z 1.BŽáci 9.B se připravili Halloween pro své kamarády z 1.BŽáci 9.B se připravili Halloween pro své kamarády z 1.BŽáci 9.B se připravili Halloween pro své kamarády z 1.BŽáci 9.B se připravili Halloween pro své kamarády z 1.BŽáci 9.B se připravili Halloween pro své kamarády z 1.B
ZŠ Morkovice | 2019-2020