Dnes je pátek 7. srpna 2020. Svátek má Lada. Jsou hlavní prázdniny. Školní rok začne za 25 dní.
Úkoly Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola Výročí 90 let

Dětská vědecká konference v Uherském Hradišti

V úterý 19.11.2019 se žák naší školy Tobiáš Killer ze třídy 5.B. zúčastnil Dětské vědecké konference v Uherském Hradišti. Odprezentoval zde na výbornou téma "Základy robotiky a 3D modelování".

Ze strany publika byl o tuto prezentaci velký zájem. O přestávce byl Tobiáš v obležení dětí se spoustou dotazů. Děti, které sem přijedou, poznají nové kamarády, kteří sdílejí podobné zájmy s nimiž mohou navázat kontakt.

Sekce a okruhy témat - z přírodních a technických věd zde byla letos například tato témata - Zábavné programování, Elektromobilita, Apple, Discindo Universo, Fibonacciho posloupnost aj.

Ze společenských a humanitních věd - Sametová revoluce, František Josef I., Kouzelný atlas putování časem, Arabský poloostrov, Bitva u Kurska a mnoho dalších zajímavých témat.

Vlasta Beerkensová, pedagogický doprovod

ZŠ Morkovice | 2019-2020