Dnes je neděle 24. května 2020. Svátek má Jana. Hlavní prázdniny budou za 38 dní.
Úkoly Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola Výročí 90 let

Dětská vědecká konference v Uherském Hradišti

V úterý 19.11.2019 se žák naší školy Tobiáš Killer ze třídy 5.B. zúčastnil Dětské vědecké konference v Uherském Hradišti. Odprezentoval zde na výbornou téma "Základy robotiky a 3D modelování".

Ze strany publika byl o tuto prezentaci velký zájem. O přestávce byl Tobiáš v obležení dětí se spoustou dotazů. Děti, které sem přijedou, poznají nové kamarády, kteří sdílejí podobné zájmy s nimiž mohou navázat kontakt.

Sekce a okruhy témat - z přírodních a technických věd zde byla letos například tato témata - Zábavné programování, Elektromobilita, Apple, Discindo Universo, Fibonacciho posloupnost aj.

Ze společenských a humanitních věd - Sametová revoluce, František Josef I., Kouzelný atlas putování časem, Arabský poloostrov, Bitva u Kurska a mnoho dalších zajímavých témat.

Vlasta Beerkensová, pedagogický doprovod

Dětská vědecká konference v Uherském HradištiDětská vědecká konference v Uherském HradištiDětská vědecká konference v Uherském HradištiDětská vědecká konference v Uherském HradištiDětská vědecká konference v Uherském HradištiDětská vědecká konference v Uherském Hradišti
ZŠ Morkovice | 2019-2020