Dnes je sobota 18. srpna 2018. Svátek má Helena. Jsou hlavní prázdniny. Školní rok začne za 16 dní.

Soutěž O nejlepší výrobek z přírodnin zná své vítězky

V uplynulých týdnech se na naší škole uskutečnila podzimní soutěž O nejlepší podzimní výrobek z přírodnin. V letošním roce byla určena žákům druhého stupně. Celkem se do ní zapojila čtyři děvčata – Michaela Kolářová, Nina Lakomá, Veronika Handlová, všechny ze třídy 7.B, která ve svém volném čase vytvořila velmi pěkné výrobky.

Velmi nás potěšila i účast Malvíny Polišenské, která ač žákyně prvního stupně, přinesla rovněž svůj výrobek. Rády bychom proto ocenily jejich snažení a píli a vyhodnotily tuto soutěž. Na výrobku jsme si všímaly nejen jeho vzhledu, ale především složitosti a promyšlenosti. Proto jsme se nakonec shodly na tom, že první místo patří Michaele Kolářové, stříbrná příčka Nině Lakomé a bronz si vysoutěžila Veronika Handlová. Ve speciální kategorii pro první stupeň získala první místo Malvína Polišenská.

Všem velice děkujeme za účast a udělujeme velikou pochvalu za jejich snažení a práci navíc.

Mgr. Eva Pátíková