Dnes je čtvrtek 20. června 2019. Svátek má Květa. Hlavní prázdniny budou za 9 dní.
Výuka Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola Výročí 90 let

Soutěž O nejlepší výrobek z přírodnin zná své vítězky

V uplynulých týdnech se na naší škole uskutečnila podzimní soutěž O nejlepší podzimní výrobek z přírodnin. V letošním roce byla určena žákům druhého stupně. Celkem se do ní zapojila čtyři děvčata – Michaela Kolářová, Nina Lakomá, Veronika Handlová, všechny ze třídy 7.B, která ve svém volném čase vytvořila velmi pěkné výrobky.

Velmi nás potěšila i účast Malvíny Polišenské, která ač žákyně prvního stupně, přinesla rovněž svůj výrobek. Rády bychom proto ocenily jejich snažení a píli a vyhodnotily tuto soutěž. Na výrobku jsme si všímaly nejen jeho vzhledu, ale především složitosti a promyšlenosti. Proto jsme se nakonec shodly na tom, že první místo patří Michaele Kolářové, stříbrná příčka Nině Lakomé a bronz si vysoutěžila Veronika Handlová. Ve speciální kategorii pro první stupeň získala první místo Malvína Polišenská.

Všem velice děkujeme za účast a udělujeme velikou pochvalu za jejich snažení a práci navíc.

Mgr. Eva Pátíková

Soutěž O nejlepší výrobek z přírodnin zná své vítězkySoutěž O nejlepší výrobek z přírodnin zná své vítězkySoutěž O nejlepší výrobek z přírodnin zná své vítězkySoutěž O nejlepší výrobek z přírodnin zná své vítězkySoutěž O nejlepší výrobek z přírodnin zná své vítězky
ZŠ Morkovice | 2018-2019