Dnes je pátek 14. prosince 2018. Svátek má Lýdie. Vánoce budou za 9 dní.

Suit up den na naší škole

Ve čtvrtek 22. listopadu jsme si oživili běžnou školní docházku celoškolním projektem Suit up den nebo-li Nóbl den. Ten se koná pravidleně v rámci projektu Hrdá škola a na naší škole jej letos poprvé připravil Žákovský parlament.

Cílem tohoto dne je, aby se všichni, jak se říká, hodili do gala. Žáci i učitelé přišli hezky a formálně oblečeni, nebyla nouze o krásné šaty či obleky. Z žáků, kteří se normálně ve škole pohybují v riflích a mikinách, tak byli dokonalé dámy a dokonalí pánové. Všichni se k sobě navíc měli chovat ohleduplně, mile se zdravit a oslovovat, být dámami a pravými gentlemany.

O tom, že to všem zapojeným žákům a učitelům moc slušelo se můžete přesvědčit ve fotogalerii. Všem, kteří se k Suit up dnu přidali, patří velké poděkování, motýlci, kravaty a krásné šaty opravdu šedý stereotyp oživili. Další zajímavý den, který je součástí projektu Hrdá škola je Dobrý skutek ve škole. Koná se 1. prosince a jeho cílem je společně jako škola vymyslet nějaký dobrý skutek, který pomůže nebo udělá radost.

Mgr. Eva Pátíková

Suit up den na naší školeSuit up den na naší školeSuit up den na naší školeSuit up den na naší školeSuit up den na naší školeSuit up den na naší škole
ZŠ Morkovice | 2018-2019