Dnes je pátek 7. srpna 2020. Svátek má Lada. Jsou hlavní prázdniny. Školní rok začne za 25 dní.
Úkoly Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola Výročí 90 let

Listopad a prosinec ve školní družině

V listopadu jsme si připomněli svátek svatého Martina a ztvárnili jeho koně. Na Mezinárodní nekuřácký den jsme po upozornění na škodlivost kouření malovali protikuřácké plakáty. Během tohoto období děti měly možnost na chodbě skákat panáka a po té proběhla soutěž s malou odměnou.

K předvánočním přípravám patřilo psaní dopisu pro Ježíška, výroba adventního kalendáře, mikulášská nadílka, připomenutí a vyzkoušení si vánočních zvyků, zpěv koled a výroba vánočních přáníček. Před vánočními prázdninami do družin přišel Ježíšek a potěšil děti krásnými dárky.

vychovatelky školních družin

Listopad a prosinec ve školní družiněListopad a prosinec ve školní družiněListopad a prosinec ve školní družiněListopad a prosinec ve školní družiněListopad a prosinec ve školní družiněListopad a prosinec ve školní družiněListopad a prosinec ve školní družiněListopad a prosinec ve školní družiněListopad a prosinec ve školní družiněListopad a prosinec ve školní družiněListopad a prosinec ve školní družiněListopad a prosinec ve školní družiněListopad a prosinec ve školní družiněListopad a prosinec ve školní družiněListopad a prosinec ve školní družiněListopad a prosinec ve školní družiněListopad a prosinec ve školní družiněListopad a prosinec ve školní družiněListopad a prosinec ve školní družiněListopad a prosinec ve školní družiněListopad a prosinec ve školní družiněListopad a prosinec ve školní družiněListopad a prosinec ve školní družiněListopad a prosinec ve školní družiněListopad a prosinec ve školní družiněListopad a prosinec ve školní družiněListopad a prosinec ve školní družině
ZŠ Morkovice | 2019-2020