Dnes je sobota 18. srpna 2018. Svátek má Helena. Jsou hlavní prázdniny. Školní rok začne za 16 dní.

Morkovští hokejisté opět uspořádali florbalový turnaj

Každoročně je pro žáky, kteří navštěvují florbalový kroužek, pořádán v předvánoční čas turnaj. Jeho organizaci mají na starosti morkovští hokejisté HC Wild Bruins. Nejinak tomu bylo i letos, kdy se v hale sešlo velké množství dětí, které se na turnaj velice těšily.

Vedle žáků naší školy jsou pravidelně zváni i ze Základní školy Litenčice. A tak se ve středu 13. prosince sešly v místní sportovní hale celkem čtyři týmy. Tři z nich tvořily děti naší školy, poslední tým pak ZŠ Litenčice. Hrálo se stylem každý s každým, přičemž první místo a čisté konto si vybojovali morkovští Talenti. Druhá příčka patřila rovněž našemu družstvu – Medvídci. Bronzoví skončili chlapci z Litenčic a poslední místo obsadili FC Radegast. Výsledky pro nás byly více než příznivé, nejen, že jsme obsadili první dvě místa, ale po dlouhé době se nám podařilo porazit, vždy poměrně silné družstvo Litenčic.

Všichni, kteří se turnaje zúčastnili zaslouží velkou pochvalu nejen za předvedené výkony, pěknou hru, ale také za fair play. Samozřejmě, že děti neodešly s prázdnou, a jak již bývá zvykem, každé družstvo obdrželo veliký balík slaných i sladkých dobrot. Za organizaci příjemného sportovního odpoledne děkujeme morkovským hokejistům.

Mgr. Eva Pátíková