Dnes je pondělí 21. ledna 2019. Svátek má Běla. První pololetí školního roku skončí za 10 dní.
Výuka Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola Výročí 90 let

Předvánoční turnaj dívek ve florbale

Úterý, 19. prosince, před vánočními prázdninami se neslo v duchu sportovního dne. Tradičně se tak uskutečnil vánoční turnaj dívek ve florbale a vánoční turnaj chlapců ve fotbale.

Florbal se konal v nedaleké sportovní hale, fotbal ve školní tělocvičně. Organizaci si vzali na starosti hoši z osmých tříd, společně s vyučujícími tělocviků.

Florbalového turnaje se zúčastnilo celkem šest týmů, které byly rozděleny do kategorie mladší a starší. Hrálo se stylem každý s každým. V mladší kategorii, která patřila žákyním šestých a sedmých tříd, se nejlépe vedlo děvčatům 7.B (Eviččiny děti), druhé místo obsadily Grazy Girls (děvčata z 6.A) a poslední, bronzová příčka patřila týmu The Queen (družstvo složené z děvčat 6.C a 6. A). Druhou kategorii, kde se utkaly dívky osmých a devátých tříd, ovládly Střely (8.A,B). Na druhém místě skončil Fory Team (9.A) a třetí místo si vybojovaly Slečný opuštěný z 9.B. Závěr vánočního turnaje patřil přátelským utkáním, kdy se vždy utkala mezi sebou družstva z jednotlivých skupin, tak jak se umístila na stupních vítězů.

Všechny soutěžící byly oceněny sladkostmi, diplomy a medailemi. Poděkování patří rozhodčím, kteří se starali o hladký průběh hry a dbali na dodržování fair play.