Dnes je pondělí 13. července 2020. Svátek má Markéta. Jsou hlavní prázdniny. Školní rok začne za 50 dní.
Úkoly Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola Výročí 90 let

Hudební výchova 2. stupeň - Vzpomínka na prosinec

Dne 19. 1prosince 2019 jsme v rámci hudební výchovy navštívili s žáky 2. stupně výstavu výtvarného oboru místní ZUŠ v prostoru předsálí "starého kláštera". V přilehlém útulném prostředí víceúčelového sálu jsme si zahráli i zazpívali koledy a populární vánoční písně. Spojili jsme tak výtvarné a hudební zážitky.

Po náročném týdnu, kdy jsme prožili adventní roráty pro ZŠ Morkovice v místním kostele a mnozí žáci 2. stupně HV aktivně vystoupili i na vánočním programu taktéž v místním kostele pro 1. stupeň ZŠ Morkovice, to byla příjemná hudebně - výtvarná tečka před očekávanými vánočními prázdninami. Děkuji všem žákům za aktivní přístup v hodinách HV.

Mgr. Marie Sobotková

ZŠ Morkovice | 2019-2020