Dnes je pátek 7. srpna 2020. Svátek má Lada. Jsou hlavní prázdniny. Školní rok začne za 25 dní.
Úkoly Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola Výročí 90 let

Adventní jarmark na ZŠ Morkovice

Ve čtvrtek 28. listopadu se prostory základní školy v Morkovicích zaplnily nejen dětmi, ale také jejich rodiči, prarodiči a dalšími příbuznými. Chodby školy se na několik hodin proměnily v jarmark, kde si lidé mohli zakoupit výrobky svých ratolestí i ostatních šikovných tvořitelů.

Každý rok touto dobou se totiž koná Adventní jarmark, který pořádá škola ve spolupráci s Rodičovskou akademií. I letos tomu nebylo jinak. Oproti loňskému roku se však zahájení odehrálo před školou, kde zazpívaly děti prvního stupně. Podpořit je přišli jejich nejbližší, kteří si mohli zanotovat s nimi a odpočítat rozsvícení stromečku před školou. Poté se všichni rozešli do svých tříd, aby předali svým rodičům dárečky nebo jim předvedli, co se naučili na besídku. K vidění i koupi byla celá řada krásných výrobků i různých pochutin. Pokud někomu došly síly, mohl si posedět v cukrárně nad šálkem svařáku, punče a ochutnat sladké i slané dobroty. Velké poděkování patří všem, kteří se o letošní jarmark jakokoliv měrou zasloužili.

Mgr. Eva Bánská

Adventní jarmark na ZŠ MorkoviceAdventní jarmark na ZŠ MorkoviceAdventní jarmark na ZŠ MorkoviceAdventní jarmark na ZŠ MorkoviceAdventní jarmark na ZŠ MorkoviceAdventní jarmark na ZŠ Morkovice
ZŠ Morkovice | 2019-2020